zpět

VARÍTE DEŤOM? VARTE S NAŠÍM KORENÍM A ICH TANIERE BUDÚ PRÁZDNÉ

 

Neviete, ako vašim deťom dochutiť jedlo tak, aby po ňom zostal vždy prázdny tanier? Varte s našim korením a budú sa oblizovať až za ušami!

Bojujete s vašimi deťmi pri stole? Stále „fňukajú“ a nič im nechutí? Stále premýšľate, ako dochutiť jedlo tak, aby vaše deti všetko zjedli a k tomu povedali: „Mami, pridáš mi ešte?“ Všetci vieme, aké je vymýšľanie toho, čo uvariť... A nakoniec sme znechutení, že to naše dieťa zasa nedojedlo a na ťažko pripravenej mňamke si nakoniec pochutil štvornohý člen rodiny. Tomu je ale koniec!

ŠPATNÁ SPRÁVA- doba čítania je cca 7 minút.

DOBRÁ SPRÁVA- keď dočítate až do konca, budete vedieť, ako vašim deťom ochutiť jedlo tak, aby vždy zostal len prázdny tanier.

 

RIEŠENIE EXISTUJE.

Viete, aká je presná definícia slova “korenie“?

„Všetky časti rastlín, ktoré sa používajú k dochucovaniu pokrmov a jedál.“ Nie kryštály soli, zvýrazňovače chuti či iné chemické látky!

 
 
PREČO KORENIE PRE DETI?

Od našich zákazníkov dostávame často otázky ako: „Viem, že je vaše korenie vždy bez glutamátu, soli, lepku, GMO a chémie. Ale ktoré korenie by ste mi odporučili priamo pre moju malú 5 ročnú dcéru?“, alebo: „Aké vaše korenie môžem pridať svojim deťom už do príkrmov?“, či: „Moje deti milujú vášho Nesoldíka. Máte ešte inú zmes korenia, ktorú im môžem pridávať na cestoviny alebo na mäso?“

NÁŠ DAVÍDEK TVRDÍ

„Ako korenár som vždy myslel práve na deti, pretože na súčasnom trhu s korením pre deti v podstate nič zaujímavého nenájdeme. Naviac som otec 6 ročnej dcéry Elišky, taktiež dedko malej vnučky Jasmínky. A práve pre to vznikli a vznikajú detské zmesi, ktoré s láskou pripravujem práve im.

Naše malé dievčatá sú naozaj veľkí jedáci. Určite v tom hrá úlohu aj trocha genetiky, ale bude to asi hlavne preto, že majú od mala možnosť objavovať nové chute. Už od prvých príkrmov, ktoré neboli “plané“, skúšajú všetky možné chute a druhy jedál. Naviac je ich jedlo vždy pestré, farebné a voňavé. Od malička ich vedieme k tomu, že jedlo nie je len prostriedok k zahnaniu hladu, ale taktiež zážitok a radosť. Pokiaľ chceme, aby na tanieri nič nezostalo, musíme naše deti aj samých seba naučiť o jedle premýšľať- ako chutí a ako sa chute navzájom doplňujú.

Samozrejme aj naše dievčatá majú jedlá, ktoré proste nemilujú, ale u nás sa od stola odchádza s prázdnym tanierom!“

A tu sa dostávame k otázke, ako vašim deťom dochutiť jedlo tak, aby aj u vás zostával vždy len prázdny tanier. Proste im do jedla pridajte vyskúšané chute, ktoré majú deti radi! Presne tie nájdete v našom korení.
 

ČO VÁM NAŠE KORENIE VO VAŠEJ KUCHYNI PRINESIE?

 • Nové neotrlé chute, ktoré si deti doslova zamilujú.
 • Deti majú rady sladšie a jemnejšie chute a tých máme v korení veľa!
 • Vaše deti dostanú vždy len čerstvo namleté a namiešané korenie. Zdravie našich detí je pre nás na prvom mieste!
 • Nedávate svojim deťom žiadnu chémiu ani prídavné látky.
 • Naučíte vaše deti milovať jedlo a vybudovať si k nemu pekný vzťah.
 • Za tých 12 rokov, čo vyrábame korenie, už vieme, že sme z veľa detských “nejedákov“ spravili doslova “žrútov“ (nielen mäsa) :)
 • S našim korením ide ruku v ruke poriadna dávka inšpirácie. Tisíce našich vlastných receptov a tipy, ako s korením čo najlepšie naložiť a ako dochutiť jedlo.
 • Vaša kuchyňa sa okamžite stane nápaditou a pestrou, čo ocenia nielen vaše deti, ale aj vaši partneri.
 • Vieme, že naše korenie priviedlo do kuchyne veľa mužov!
 • Začnete skúšať, testovať a varenie vás zasa bude baviť.
 • A hlavne... prestanete všade sypať Vege*u :)
 

NÁŠ PRÍBEH

Chceme a robíme veci INAK. Pred 12 rokmi si šéfkuchár Davídek uvedomil, že mu na našom trhu niečo chýba. Miloval dobré jedlo, ale nemohol si dopriať korenie, pretože obsahovalo kvantum soli a chémie. Vďaka jeho daru kombinovať v hlave chute a skúsenostiam v kuchyni a vo svojich reštauráciách sa ponoril do tejto myšlienky a vznikli prvé receptúry koreniacich zmesí pod značkou Davídkovo koření. A tak Česko po prvý krát spoznalo svet “skutočného korenia“.

Sme RODINNÁ FIRMA a všetko, čo robíme, ROBÍME S LÁSKOU.

Srdce našej firmy tvorí Davídek a jeho dve dcéry- staršia Verunka a mladšia Eliška. Jedna pochopila jeho víziu a filozofiu a priviedla ju do praxe. Vedie firmu a zaoberá sa všetkým, čo hlavy kreatívnych géniov nepoberajú. Do toho si užíva materstvo s 18 mesačnou dcérkou Jasmínkou. Druhá má po ockovi nadšenie pre varenie, korenie a miluje jak predávanie, tak pikniky plné jedla a kuchárske show. Sme obklopení ďalšou kopou ľudí, ktorí robia svoju prácu srdcom a vydávajú zo seba maximum. Sme všetci na jednej vlne a spoločne budujeme svet, ktorý sme si vysnívali.  

 

PREČO NAŠE KORENIE?

Je to veľmi jednoduché. Naše korenie vyrábame už viac než 12 rokov. Je to čisté korenie, ktoré je absolútne BEZ SOLI A CHÉMIE. Naviac korenia miešame vždy len toľko, koľko zvládneme mesačne predať, a pre to je korenie stále čerstvé a voňavé.

Naše korenie je pre dospelých, ale aj tých najmenších. Je BEZLEPKOVÉ a vhodné pre ľudí s diétou. Samozrejmosťou potom je, že naše korenie neobsahuje ani nebolo vyrobené z komponentov, ktoré obsahujú genetickú modifikáciu (GMO).

Všetko, čo sa dá vypestovať u nás, odoberáme od českých a slovenských pestovateľov. Veľa surovín pochádza taktiež od pestovateľov z celej EU a zvyšok sa nakupuje na holandskej burze, kam sa exotické korenie dováža z Ázie, Južnej Ameriky a vlastne z celého sveta. Samotné miešanie zmesí potom prebieha v Česku. Preto všetko, čo sa dá, robíme LOKÁLNE.

Korenie podávame zásadne BEZOBALOVO. Nikdy ho nenájdete v plastových vreckách. Predávame ho voľne ležiace. V predajniach z keramických dóz, na trhoch z látkových vrecúšok. Môžete si priniesť svoju vlastnú koreničku a nasypeme vám korenie priamo do nej. Korenie vám pripravíme vždy (nie len na e-shope) do papierového sáčku, ktorý slúži ako transportný, než si doma korenie nasypete do koreničky. Pokiaľ koreničky nemáte, môžete si ich kúpiť priamo u nás aj s našimi etiketami.

Tu je TOP 10 našich navychytanejších zmesí korenia čo vyrieši problém s vašimi nejedákmi.

 KORENIE A ZARUČENE VYSKÚŠANÉ CHUTE, KTORÉ DETI ZBOŽŇUJÚ

1. DAVÍDKOVO PEČENÉ KURA

Originálna zmes, ktorou, ako už názov napovedá, okoreníte jedno z najobľúbenejších jedál našich detí- PEČENÉ KURA SO ZEMIAKOVOU KAŠOU alebo KURA S RYŽOU A BROSKYŇOVÝM KOMPÓTOM. Paprika s kmínom, rozmarínom a jemným nádychom kari s príjemne sladkou chuťou sedí nie len deťom, ale aj nám dospelým. Perfektne s ňou dochutíte taktiež kura na paprike, kuracie stripsy či detské krídelká alá KFC.

A prečo len na kura? Proste ho použite na všetky druhy bieleho pečeného alebo grilovaného mäsa. Davídkovo pečené kura je prvou zmesou, ktorú Davídek vymyslel a namiešal a je našou najpredávanejšou červenou zmesou vôbec, a to nie len v rade “KORENIE PRE DETI“.

Je taktiež najpoužívanejšou zmesou v školských kuchyniach, škôlkach a reštauráciách.

Naša Eliška ju po prvý krát ochutnala keď mala rok a pól a od tej doby sa u nás minimálne raz za týždeň obeduje kuracie stehno so zemiakovou kašou.

2. DETSKÉ KARI JASMÍNKA

Jedno z našich najjemnejších a najvoňavejších karí. Je určené hlavne deťom. Určite ale taktiež všetkým, ktorí majú radi jemné a nepikantné chute. Nenájdete tu žiadne vyslovene pikantné a ostré druhy korenia alebo alergény.

My ho stále používame v mnohých receptoch ázijskej kuchyne, v mäsobých a zeleninových polievkach či krémoch a na všetky druhy soté a karí. Skúste ním dochutiť detské mäsové, zeleninové či strukovinové pokrmy, moderné prílohy, ako je bulgur, kuskus a samozrejme ryžu. Zoznámte svoje deti s karí už v skorom veku a uvidíte, že sa vám jedálniček pre nich neskutočne rozšíri. Koniec premýšľaniu, čo ste tento týždeň navarili a čo by ste mohli uvariť dneska. Ukážte svojim deťom ázijské chute a budete milo prekvapení, ako im budú chutiť.

Názov Jasmínka dostalo toto karí na oslavu Davídkovej prvej vnučky Jasmínky, ktorá ho prvý krát ochutnala vo veku rok a pól. A ejha, naše skoro dvojročné dieťa miluje kokosové karí.

Jasmínka je jedným z našich najvyhlásenejších a najpredávanejších karí KORENÍM PRE DETI. Je taktiež naším najpoužívanejším karí v školských jedálňach. Keď začať s karí pre deti, tak jedine so zmesou DETSKÉ KARI JASMÍNKA.

3. MIMI GRIL

MIMI GRIL je ďalšie zo série detských zmesí na mäso pre tých najmenších. Naša Jasmínka ho ochutnala už v 1 roku. Ľahko sladkastá chuť papriky, rajčín, cibule a karotky v kombinácií s bylinkami predurčuje MIMI GRIL, že ho skvelo využijete na všetky druhy grilovaného a pečeného mäsa. Biele a mleté mäsá, ale aj prílohy ako ryža, opekané zemiaky či pečená zelenina. Tam všade použijete MIMI GRIL.

Zmes je inšpirovaná mojou dcérou Eliškou, ktorá od dvoch rokov rada varí, mieša so mnou korenie a ešte radšej je. A tak vznikla zmes na grilovanie aj pre tých najmenších. Spoločne sme s Eli vyladili chute, aby si na rodinnej grilovačke pochutnalo aj každé “mimi“. A hádajte, kto môže za to, že jej chutí pečená ryba? Jednoznačne MIMI GRIL!

4. DETSKÉ BYLINKY ELIŠKA

Jemná, voňavá, nepikantná zmes určená v podstate na všetko! Je to kombinácia cesnaku s paštrnáku, štipkou rajčín a kopou byliniek. My sme ju našim deťom naservírovali prvý krát asi v dvoch rokoch. Chcete pečenú zeleninu alebo čerstvý šalát? Ryba či kura? Krémová polievka alebo snáď zeleninové pyré? Mäso na panvici či v pare? Pečený batát alebo zemiaky? Tam všade túto zmes použijete a vašim deťom skvelo dochutíte akékoľvek jedlo.

Často od našich zákazníčok počúvame vetu: „A nemáte nejaké zmes na všetko?“ Dnes už môžeme s kľudným srdcom povedať „Áno, máme- DETSKÉ BYLINKY ELIŠKA.“

Nechce sa vám premýšľať, čo do moderných a tradičných jedál pre deti nasypať, čím ich “dotiahnuť“ či dochutiť? Použite Detské bylinky Eliška (teda okrem krupicovej kaše, tam sa asi nehodí.. 😊).

A ako je u nás zvykom, naše korenie má často svoj príbeh alebo je po niekom pomenované. Eliška je Davídkova druhorodená dcéra, ktorá je s ním od malička v kuchyni, miluje  varenie a dobré jedlo. Potenciál DETSKÝCH BYLINIEK ELIŠKA je obrovský. Od domáceho varenia až po gastro, bistrá a školské jedálne. Vyskúšajte túto zmes vo vašej kuchyni a uvidíte, že sa aj vaše deti do tejto chuti zamilujú a tanier bude prázdny.

5. CESTOVINKY OD MAMINKY

Originálna zmes na všetky druhy cestovín, šunkaflekov, omáčok a polievok, s ktorou u vašich detí zabodujete. Prečo ju nepridať do mäsových guličiek alebo do zálievky na šalát? Prečo ju nedať do zeleninového kuskusu či červenej šošovice?

Je to skrátka detská zmes “talianskeho typu“ s rajčinami, bylinkami a zeleninou.

Máte doma nejedáka? My teda nemáme! Vyskúšal som ale touto zmesou ochutiť boloňske špagety dvojročnému synovi mojej kamarátky, Mišovi, ktorý “frflal“ úplne u všetkého. Dnes je vo svojich piatich rokoch gurmán, ktorý miluje jedlo a keď je u nás, tak so mnou varí!

CESTOVINKY OD MAMINKY sú našou treťou najpredávanejšou zmesou zo všetkých koreniacich zmesí PRE DETI vôbec.

A prečo by zrovna vaše deti nemohli od malička milovať taliansku kuchyňu?

6. STRUKOVINKY OD SILVINKY

Originálna zmes intenzívnej chute, ktorú skvelo využijete na dochutenie všetkých druhov strukovín- šošovica, hrach, fazuľa, bôb, cícer alebo sója. Výborne ale dochutí taktiež moderné prílohy ako krúpy, pohánku, pšeno, bulgur, kuskus či tarhoňu.

Strukoviny nie sú u detí práve dvakrát obľúbené. Ale zato skoro každé druhé dieťa miluje pelendrek. A práve vďaka anízu s feniklom má jedlo sladký nádych po pelendrekových cukríkoch. Kaša, nátierky, karbanátky, placky a placičky... STRUKOVINKY OD SILVINKY posunú aj bežné strukovinové jedlo na úplne iný chuťový level a deťom to proste “na sladko“ chutí!

Písala nám jedna maminka, že sa jej malá ročná dcérka vďaka krupičnej kaši s maslom a so štipkou tejto vymaznanej novinky (nie so škoricou) naučila jesť červenú a zelenú šošovicu. A presne to je účel. Deti budú jesť všetko, keď im to bude chutiť.

Ú

7. NESOLDÍK

Nesoldík je naša jedinečná receptúra polievkového korenia. Zmes zeleniny, korenia a byliniek určená na dochutenie zeleninových a mäsových vývarov a polievok. NAVIAC je obohatená vitamínom B. Proste zdravá bylinková vege*a bez soli a glutamátu, ktorú milujú deti aj dospelí.

Čo je dôležité pri dávkovaní pokrmu?

U Nesoldíka platí len 1 čajová lyžička na 4 litre vývaru (z 1 lyžičky ochutíte 13 porcií polievky či vývaru). Pokiaľ dáte viac, bude vývar silný, horký a budete ho musieť riediť! Nebudete ani prví, ani poslední, kto to s Nesoldíkom v polievke pravdepodobne po prvý krát preženie, a polievka vám tak nebude chutiť. Ale pokiaľ s ním budete variť podľa môjho návodu, stanete sa na Nesoldíkovi doslova závislí.

Našim dievčatám sme ho prvý krát pridali do “nechutného“ príkrmu v ôsmich mesiacoch. Od tej doby je Nesoldík spojený s ich životom skoro každý deň. Zo skúsenosti aj na základe spätnej väzby od našich zákazníkov vieme, že pokiaľ si na toto polievkové korenie zvyknete, ľahko na ňom vznikne závislosť a ťažko už dokážete variť bez neho.

Toto korenie je naším “zlatým grálom“ a taktiež našim najpredávanejším korením vôbec!

A na čo sme pyšní? Naše polievkové korenie Nesoldík získalo ocenenie v súťaži CHUŤ JIŽNÍ MORAVY.

8. NÁTIERKY

Úplne nová, moderná a originálna zmes namiešaná na dochutenie všetkých druhov nátierok, a to mäsových, rybích, syrových, tvarohových, strukovinových a zeleninových. Perfektne ju využijete na detské raňajky či desiate, oslavy alebo iné významné udalosti, na ktorých pripravujete nátierky, chlebíčka a jednohubky.

Nátierka zo šľahanej nivy, tvrdého syru, z nátierkového masla alebo len z tvarohu? Nátierka z údeného lososa či údeného tofu? Alebo snáď nátierka z pečeného kuraťa či trhaného mäsa? Proste tu všade ju použijete, a preto moderná a originálna.

Nátierky sú veľmi obľúbenou zmesou v školských jedálňach a vegánskych bistrách. Túto zmes od nás odoberá hneď niekoľko školských jedální, ktoré varia aj tým najmenším v detských jasliach.

Ak sa naučíte pripravovať svojim deťom na raňajky a desiate nátierky, ktoré im budú chutiť, obrovsky sa rozšíria ich chuťové priestory a vy máte vyhraté. Z nejedákov sa čoskoro stanú jedáci.

9. VEGE - RAJČÁTKA

Zmes Vege – rajčátka je korenárska delikatesa, ktorá je proste “samá rajčina“. Viac než ¾ tvoria totiž rajčinové vločky a rajčinový prášok. Obsahuje taktiež niečo málo cibule, ktorá sa k rajčinám skvelo hodí, málinko červeného korenia a neodmysliteľné oregáno. Túto zmes použite všade tam, kam potrebujete dostať chuť rajčín. Špagety, lasagne, pizza, polévka minestrone alebo rajčinová, lečo, omáčka Bolognese, smotanová alebo syrová omáčka k mäsu či cestovinám. Taktiež ale nátierky, dipy, zálievky, šaláty (šopský s touto zmesou chutí úžasne)- aj tieto jedlá skvelo dochutia. Vege- rajčátka sú našou “najdetskejšou zmesou“ zo všetkých našich druhov KORENIA PRE DETI a patria medzi najobľúbenejšie korenia od nás používané v školských jedálňach.

TIP PRE VÁS

V širšej panvici nechajte zredukovať smotanu na šľahanie alebo kokosovú smotanu. Pridajte 2 lyžičky zmesi Vege – rajčátka, dve hrsti uvarených cestovín a dobre premiešajte. Verte, že sa snáď nenájde dieťa, ktoré by to nezjedlo a nechcelo pridať. A vy máte obed hotový za 15 minút.

Sme pyšní, že naša zmes Vege – rajčátka vyhrala v súťaži ČESKÁ CHUŤOVKA a získala ocenenie v súťaži CHUŤ JIŽNÍ MORAVY. Nejde sa nezamilovať!

10. DAVÍDKOV ĽADOVÝ ČAJ

Je tu jednoduchý osviežujúci ľadový čaj. Uvarte si 2 litre akéhokoľvek čaju, pridajte jednu žufánku zmesi DAVÍDKOV ĽADOVÝ ČAJ, trochu oslaďte medom, stéviou či cukrom alebo nemusíte sladiť vôbec. Nechajte vychladnúť, sceďte, doplňte vodou do 3-4 litrov a dobre vychlaďte. Osviežujúci ľadový čaj s chuťou jabĺk a zázvoru doplnený vôňou citrónovej trávy, klinčekov a badiánu za pár drobných. V zime touto zmesou výborne dochutíte punč. Patrí do rady "korenie pre deti" a odporúčame ju používať už od 36 mesiacov veku dieťaťa.

ŠTATISTICKY DOKÁZÁNÉ

Len od minulého roku ste si na našom eshope objednali z týchto “detských druhov“ korenia 41 tisíc žufaniek. A to nehovoriac o nákupoch v predajniach, na trhoch a v školských jedálňach, kde sa jedná o tisíce kg. Podľa vás, marketingových prieskumov a agentúr, čísel a dopytu zo školských jedáleň sme proste NAJVYHĽADÁVANEJŠÍM A NAJPREDÁVANEJŠÍM KORENÍM PRE DETI V ČESKU A NA SLOVENSKU.

Sme oficiálnym partnerom slovenského projektu SKUTOČNE ZDRAVÁ ŠKOLA, s ktorým veľmi úzko spolupracujeme. Taktiež sme zaregistrovaní a pripravení na vstup do slovenského národného POTRAVINOVÉHO SEMAFÓRU. Naše korenie od nás odoberá niekoľko desiatok školských jedáleň a prevádzok, ktoré varia úplne výhradne pre zdravotný sektor. Sme neustále pod priamou kontrolou SZPI (Státní zemědělská a potravinářská inspekce) a naše korenie je pravidelne testované!

 

CO HOVORIA TÍ, KTORÍ NAŠE KORENIE UŽ POZNAJÚ A POUŽÍVAJÚ

(referencie z našich sociálnych sietí)

 

HEUREKA

Na Heureke nájdete viac než 1800 recenzií, kde máme dlouhodobo 100% hodnotení. Sami sa presvedčte, akú má skúsenosť a ako vníma Davídkovo korenie skoro 200 tisíc našich zákazníkov.

Aj na toto číslo sme náležito hrdí!

.

Chcete, aby vaše deti jedli zdravé korenie a stali sa z nich dobrí jedáci? Varte s Davídkovým korením, pretože na tomto korení proste vzniká závislosť a deti ho milujú... :)

Kúpte si náš EXKLUZÍVNY DARČEKOVÝ SET s koreničkami naplnenými tými najlepšími 10 druhmi korenia priamo pre deti. K

K nemu od nás NAVIAC dostanete DARČEKOVÝ SET "Maminka, skvelá kuchárka" v hodnote 25€ ÚPLNE ZADARMO- 10 druhov vybraného korenia, ktoré doplní vašu kuchyňu o skvelé chute!

A to nie je všetko! Aby ste vedeli, ako presne korenie v recepte použiť, máme pre vás náš vymaznaný E-BOOK VARÍTE DEŤOM ? s 39 osvedčenými receptami pre vaše deti. Dali sme si s ním veľa práce, ale stálo to za to. Na našom eshope ho nájdete k zakúpeniu za 16€. Aby sa vám lepšie varilo, máte ho od nás pri kúpe tohto setu taktiež ZADARMO! Vďaka super receptom s naším korením- od polievok, cez desiaty, až po hlavné jedlá - sa naučíte, ako jednotlivé detské koreniace zmesi používať, a jedlá tak budú zaručene vašim deťom chutiť. 

Zatiaľ dobré, že? :) Zostáva už len POŠTOVNÉ. Povedali sme si, že za prvých 1000 ks týchto exkluzívnych darčekových setov "Varíme deťom" platíme POŠTOVNÉ MY! Takže ďalších 6€ zostáva doma.

Sčítané, podtrhnuté...

EXKLUZÍVNY DARČEKOVÝ KORENIČKOVÝ SET (60€) + DARČEKOVÝ BALÍČEK "Maminka, skvelá kuchárka" (25€) ZADARMO + vymaznaný E-BOOK "Varíte deťom" (16€) ZADARMO + poštovné (6€) taktiež ZADARMO.

Celkom 30 žufaniek korenia a 39 receptov pre vás a vaše deti. Žufanka korenia u nás bežne stojí 2€, v tejto akcii vás vyjde na niečo málo cez 0,50€ :) A možno ešte menej... Prekvapenie pri objednávke.

Už viete, čo, ako a s čím variť vašim deťom? Stačí už len...

KÚPIŤ

Pre tých, ktorí sa ešte nerozhodli- máte možnosť si vyzkúšat časť receptov z nášho e-booku "Varíte deťom", aby ste nadobudli istoty.

Zadajte svoju e-mailovú adresu a my vám pre inšpiráciu pošleme mini e-book.

 

zpět
Vďaka cookies bude pre Vás prezeranie stránok ešte príjemnejšie!

Používame ich totiž na zabezpečenie čo možno najlepšej funkčnosti a na personalizáciu obsahu našich webových stránok.

Kliknutím na tlačidlo "Prijať" súhlasíte s využívaním cookies a odovzdaním údajov o správaní na našom webe.
Viac informácií
cookie
cookie