Korenie, ktoré povie viac než slová.

Davídkovo pečené kura 2 L

65 €
Doručenie do zahraničia
Skladem
Možnosti doručenia

Zmes papriky, cesnaku a rozmarínu pre chrumkavé, voňavé kura. Skvelá aj na inú hydinu či zeleninu – obľúbená klasika pre malých aj veľkých.

Detailné informácie

Podrobný popis

Paprika, cesnak, kari, rozmarín, rasca… zmes, ktorá z kurčaťa urobí pochúťku, po ktorej sa doma len zapráši. Navrchu chrumkavá kôrka, vo vnútri šťavnaté mäso. A tá vôňa? Vyženie aj susedov na chodbu. Ale nenechaj sa zmiasť názvom – skvele sa hodí aj k ďalšiemu hydinovému mäsu, prisypať ju môžeš pokojne aj na pečenú zeleninu. Fantázii sa medze nekladú. Niet divu, že patrí medzi naše najpredávanejšie zmesi – stačí pár štipiek a jedlo získa farbu, vôňu a chuť, na ktoré sa budeš tešiť už pri nahriatí rúry. Zbožňujú ju malí aj veľkí stravníci.

Na čo sa hodí najviac

  • pečené kura a kuracie stehná
  • grilovaná a pečená hydina
  • zelenina z rúry
  • rýchle zmesi na panvicu

Zloženie: Paprika, cesnak, kari (koriander, kurkuma, fenikel, korenie, rasca, zázvor, chilli, muškátový kvet, klinček, kyselina citrónová, paprika), rozmarín, rasca, trstinový cukor demerara.

Poznámka: Kyselina citrónová v zmesi slúži na zvýraznenie chuti, nie ako konzervant. Podčiarkuje chuť bylín, zvýrazňuje korenistosť a dodáva zmesi sviežosť podobnú kvapke citróna.

Odporúčanie: Uvedený vek je orientačný a vychádza z našich skúseností. Každé dieťa je jedinečné a vy najlepšie viete, čo mu vyhovuje. Sledujte reakcie dieťaťa na nové chute a prispôsobte použitie jeho individuálnym potrebám.

Skladovanie: Do 25 °C a do 70 % vlhkosti.

Môže obsahovať stopy: horčice, zeleru, lepku, sezamu a sóje.

Výrobca: Koření od Davídka s.r.o., Přímá 6, 642 00 Brno, ČR.

Dodatočné parametre

Kategória: Zmesi
Hmotnosť: 0.924 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Bezpečnostná kontrola